O blogu

włóczka

Każdy z nas, bez względu na wiek, ma w sobie coś z dziecka. I choć czasem świadomość tę gdzieś głęboko w sobie skrywamy, zdarza się, że zupełnie niespodziewanie na nas spływa – zazwyczaj wtedy, gdy na świecie pojawia się nasze potomstwo. Dzieci to doskonały powód, by ponownie zatracić się w zabawie, zapomnieć o otaczającym nas świecie i cieszyć się rzeczami, na które w „dorosłym” życiu nie zwracamy najmniejszej uwagi. Ulubione maskotki z dzieciństwa znowu stają się nam bliskie i nie wstydzimy się już wziąć ich do ręki i przytulić do serca.

To miejsce jest stworzone dla Ciebie, jeżeli chcesz przywołać cudowne lata dzieciństwa. Włóczkowe maskotki z duszą, które znajdziesz na tej stronie są tym, co zachwyca małych i dużych – bez względu na wiek. Bo są wyjątkowe.

Przedstawiam Ci prześliczne, mięciutkie i ekologiczne maskotki wykonane na szydełku z włóczki. Dzięki temu, że są robione ręczne, są niepowtarzalne – nie ma dwóch takich samych egzemplarzy, a każda z nich wykonana została z miłością do tworzenia czegoś z niczego. Maskotki wypełnione są ocieplaczem do tkanin – dzięki temu są przyjemne i miłe w dotyku, z powodzeniem można je również prać i czyścić.

W każdą z nich włożone jest ogromne serce i właśnie to sprawia, że można się w nich zakochać od pierwszego wejrzenia.

Maskotki wykonane na szydełku z bawełnianej włóczki. Można je prać w temperaturze 40 st. C, a suszyć rozłożone na płasko.