Dlaczego są wyjątkowe?

włóczka

1. Włóczkowe maskotki są wyjątkowe, bo mogą stać się jednym z najważniejszych elementów dzieciństwa. Ukochana zabawka jest przyjacielem na wiele, wiele lat, powiernikiem najskrytszych sekretów i pocieszycielem w mniejszych i większych smutkach. Zawsze blisko. Zawsze obok.

2. Włóczkowe maskotki są wyjątkowe, bo są spersonalizowane i tworzone z myślą o konkretnym dziecku. Każde dziecko jest szczęśliwe, gdy w jego ręce trafia ulubiona postać z bajki czy książki.

3. Włóczkowe maskotki są wyjątkowe, bo wnoszą radość w codzienne życie. Piękne kolory, miękkość  i przytulność sprawią, że każdy dzień będzie radosny, nawet, gdy pada deszcz.

4. Włóczkowe maskotki są wyjątkowe, bo są stuprocentowo bezpieczne. Nie posiadają elementów plastikowych i ruchomych części, które mogłyby zostać połknięte.

5. Włóczkowe maskotki są wyjątkowe, bo są antyalergiczne. Do ich wypełnienia używana jest specjalna ocieplina, dlatego można je bez obaw czyścić na mokro, a nawet prać, aby pozbyć się roztoczy. 

6. Włóczkowe maskotki są wyjątkowe, bo są unikatowe i jedyne w swoim rodzaju. Ręczne wykonanie sprawia, że nie ma dwóch takich samych egzemplarzy, nawet jeżeli to ten sam model. 

7. Włóczkowe maskotki są wyjątkowe, bo sprawiają radość i małym i dużym, pielęgnując dziecko, które tkwi w każdym z nas. Dzieciństwo to najwspanialszy czas, do którego warto wracać.

8. Włóczkowe maskotki są wyjątkowe, bo są zaprzeczeniem przemocy i wzbudzają pozytywne emocje, które procentują w codziennym życiu.

9. Włóczkowe maskotki są wyjątkowe, bo są wykonane z precyzją i dbałością o jakość, tak aby służyły najmniejszym i tym większym użytkownikom jak najdłużej. 

10. Włóczkowe maskotki są wyjątkowe – tak samo jak Ty i Twoje dziecko.